Glamour met een knipoog

Medium Diana: 'Meghan is niet de ware voor prins Harry'

Voor de liefhebber: royal berichten van gene zijde.

Medium Diana: 'Meghan is niet de ware voor prins Harry'

Helderziend medium Simone Simmons (57) beweert nog regelmatig contact te hebben met prinses Diana, tegenwoordig in de vorm van haar geest. En komt met boude beweringen.

Simone Simmons was een van de vele alternatieve types waar prinses Diana haar heil bij zocht toen ze erg ongelukkig was met haar leven. In de vijf jaar dat ze contact hadden, hing ze soms wel tien uur achter elkaar met Simone aan de telefoon.

"Ik hoor haar nog steeds spreken," zegt Simmons in de Daily Express, "over wereldproblemen, haar familieleven en zelfs de Brexit." Voor wie het wil weten: Diana zou vóór uittreding van Engeland uit de EU zijn geweest 'want Groot-Brittanië was geweldig voordat het bij de Brusselse club hoorde.'

Twijfels over HarHan

© BSR Agency

"De prinses vindt Kate een perfecte match voor William, maar ziet Meghan Markle niet als de ware voor prins Harry," aldus het medium. "Het is al even geleden dat ze zei wie zijn ideale vrouw was en dat Harry het zou weten als hij haar ontmoette. Harry heeft eerder vriendinnen gehad, de doorslaggevende factor was dat één van hen hem altijd zou steunen en hem overeind zou houden. Ze dacht dat dat een heel goede match voor hem was, maar het is duidelijk dat het niet iets is geworden. Misschien kon het meisje uiteindelijk de druk niet aan." (Kuch-Chelsy-Davy-kuch ↓).

© Getty Images

Kate = 'perfect'

© ANP

Simmons zegt dat Diana en zij over alles praten: "Het is heel vreemd dat ik haar nog altijd kan horen. Ik hoor haar stem over dingen die in de wereld gebeuren en hoe ze wanhopig verliefd is op haar kleinkinderen. Ze was op een gegeven moment ook heel bezorgd over Kate, of die niet te dun was geworden. Maar ze is heel blij met haar. 'Perfect' is het woord dat ze gebruikte. Wat ze voor Harry wil, is iemand die door en door betrouwbaar is, omdat hij extreem gevoelig is."  

Dodi? Hasnat!

© Getty Images / ANP

Volgens Simmons heeft Diana nooit een relatie gehad met Dodi Al-Fayed (de man met wie de prinses verongelukte): "Ze was meer een soort therapeut voor hem. Ze was nog altijd verliefd op chirurg Hasnat Khan (links op de foto) met wie ze twee jaar een relatie had. Het was niet eens een zomerscharrel, ze probeerde Dodi te helpen van een verslaving af te komen. Ze viel helemaal niet op hem. Waarom zou ze hebben geprobeerd Hasnat jaloers te maken als ze echt dol op Dodi was? Diana viel op een bepaald type man. Dodi was geen hersenchirurg, ze viel meer op intelligente mannen, zeker toen ze wat ouder was. Ze hield van slimme mannen die bedachtzaam en attent waren. Ze viel echt niet op mannen met harige ruggen. We spraken daarover als vriendinnen en toen het daarover ging, zeiden we allebei: 'Ieuw! Ieuw!'"