Happy New Year van de celebs

Happy New Year van de celebs! Onze favoriete beroemdheden hebben 2016 natuurlijk ook flink gevierd en waren zo lief om h...

Lees ook

Happy New Year van de celebs! Onze favoriete beroemdheden hebben 2016 natuurlijk ook flink gevierd en waren zo lief om hun party met ons te delen via Instagram.

Actrice Chloë Grace Moretz (18)

Happy new year world 🙂 2016 watch out .. @trevordukemoretz @colinuggets @ethanmoretz @terbearmoretz @frangerdanger @haileewood7

Een video die is geplaatst door Chloe Grace Moretz (@chloegmoretz) op

Actrices Ashley Benson (26) en Vanessa Hudgens (27)

 

Last New Years w @vanessahudgens #2015 Een foto die is geplaatst door Ashley Benson (@itsashbenzo) op

Realityster Kim Kardashian (35)

Happy New Year!!!

Een foto die is geplaatst door Kim Kardashian West (@kimkardashian) op

Model Kendall Jenner (20) en realityster Kylie Jenner (18)

throwback. I love you my sister ?? Een foto die is geplaatst door Kendall Jenner (@kendalljenner) op

Actrice Reese Witherspoon (39)

Did I mention happiest new year?!!?! ?

Een foto die is geplaatst door Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) op

Actrice Sofia Vergara (43)

?????? Een foto die is geplaatst door Sofia Vergara (@sofiavergara) op

Zanger Justin Bieber (21)

Happy New Years lets go

Een foto die is geplaatst door Justin Bieber (@justinbieber) op

Zangeres Britney Spears (34)

Happy New Years! Een foto die is geplaatst door Britney Spears (@britneyspears) op

Actrice Lindsay Lohan (29)

#happy2016 #NYC Een foto die is geplaatst door Lindsay Lohan (@lindsaylohan) op

Realityster Kris Jenner (60)

Happy New Year’s Eve!!!

Een foto die door krisjenner is geplaatst op

Laatste nieuws

Zie ook