Zomerkiekjes van de celebs

Wij kunnen geen genoeg krijgen van de warme en zomerse dagen in Nederland. En als het even tegenzit, kijken we gewoon na...

Lees ook

Wij kunnen geen genoeg krijgen van de warme en zomerse dagen in Nederland. En als het even tegenzit, kijken we gewoon naar de zomerkiekjes van de celebs.

Actrice Vanessa Hudgens

Life at its best. No filter needed.

Een foto die is geplaatst door Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) op

Model Cindy Crawford

@kaiagerber snapped this picture on our walk through a field this afternoon. It’s Sunday, #getoutside! Een foto die is geplaatst door Cindy Crawford (@cindycrawford) op

Zangeres Britney Spears

Keep cool this summer with a limited edition #PieceOfMe tank top and help support Nevada Childhood Cancer Foundation! Link in my bio!

Een foto die is geplaatst door Britney Spears (@britneyspears) op

Actrice Reese Witherspoon

We’re gonna need a bigger mug… #ActuallyItsTheSizeOfMyHead #Coffee ?????? (shades by @draperjamesgirl) Een foto die is geplaatst door Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) op

Zangeres Jennifer Lopez

Summer in the city… #longdays #warmnights

Een foto die is geplaatst door Jennifer Lopez (@jlo) op

Acteur Zac Efron

Zangeres Selena Gomez

Realityster Kylie Jenner

Lauren had it first. Een foto die is geplaatst door King Kylie (@kyliejenner) op

Zangeres Kylie Minogue

Wow…[email protected]_imbruglia … Appreciating this little girly getaway!

Een foto die is geplaatst door Kylie Minogue (@kylieminogue) op

Modeontwerper Lauren Conrad

Spent the day shooting my latest @lclaurenconrad collection in the desert Een foto die is geplaatst door Lauren Conrad (@laurenconrad) op

Zangeres Taylor Swift

Friendly relations between Scotland and America. @calvinharris

Een foto die is geplaatst door Taylor Swift (@taylorswift) op

Laatste nieuws

Zie ook