Celebs vieren Independence Day

Celebs vieren Independence Day en delen hun kiekjes op Instagram! Actrice Vanessa Hudgens HAPPY 4th OF JULY LOVERS!!!...

Lees ook

Celebs vieren Independence Day en delen hun kiekjes op Instagram!

Actrice Vanessa Hudgens

David en Victoria Beckham

Happy anniversary, I love u so much x I’m so proud of our beautiful family x Een foto die is geplaatst door Victoria Beckham (@victoriabeckham) op

Zangeres Taylor Swift

Happy 4th from me, @gigihadid, @marhunt, @britmaack, @serayah and @haimtheband 🙂

Een foto die is geplaatst door Taylor Swift (@taylorswift) op

Realityster Kim Kardashian

Happy 4th of July!!! Een foto die is geplaatst door Kim Kardashian West (@kimkardashian) op

Actrice Kate Hudson

Actrice Jessica Alba

Stars and Stripes happy 4th! ??

Een foto die is geplaatst door Jessica Alba (@jessicaalba) op

Zangeres Miley Cyrus

 

4th of Biew-ly!

 

Een foto die is geplaatst door Miley Cyrus (@mileycyrus) op

Paris Hilton

Happy 4th of July! Love Paris Een foto die is geplaatst door Paris Hilton (@parishilton) op

Zangeres Britney Spears

 

The boys and I doing our best #Oops album cover pose!

 

Een foto die is geplaatst door Britney Spears (@britneyspears) op

Model Tyra Banks

All the women, independent (Beautytainers), throw your hands up at me! ? Een foto die is geplaatst door Tyra Banks (@tyrabanks) op

Model Gigi Hadid

 

star spangled blondies

 

Een foto die is geplaatst door Gigi Hadid (@gigihadid) op

Laatste nieuws

Zie ook