Glamour met een knipoog

Romantiek à la Simon Keizer: 'We vlogen met een helikopter naar een hotel in Friesland'

In de nieuwe editie van Beau Monde gaan we uitgebreid in gesprek met Simon Keizer. Over z'n leven na Nick & Simon, huidige projecten, kijk op het leven én z'n grote liefde. Zo verklapt hij dat hij één keer flink is uitgeschoten met een romantische verrassing voor z'n Annemarie.

Simon Keizer vertelt over romantiek. – Foto van Simon Keizer tegen grijsgroene achtergrond.

Simon Keizer wordt met de jaren steeds ijdeler, koestert zijn armbandjes gemaakt door zijn dochter, en op zijn kamer hing vroeger een Hitkrant-poster van Georgina Verbaan. In gesprek met Beau Monde doet Simon een boekje open.

Grootste liefde

Vroeger had hij wellicht een celebrity crush op Georgina, anno nu is Simon al heel wat jaren gelukkig met z'n vrouw, Annemarie Keizer. Over z'n grootste liefdes hoeft hij dan ook niet lang na te denken.

"Mijn vrouw en muziek. Ik noem als eerste mijn vrouw, omdat 'ik bij haar ben'. Dat is altijd al zo geweest, vanaf het begin. Ik was toen ik haar leerde kennen niet een student, later was ik niet een zanger. Ik bén gewoon. Dat is heel fijn."

Bomberjack: Denham via Voorwinden Modemall.

Romanticus

Tussen z'n drukke carrière en gezinsleven door, vinden de twee ook nog de tijd voor een stukje romantiek. Het meest romantische dat hij ooit gedaan heeft? Dat begon als een grap, legt Simon uit.

“Ik heb één keer echt gestunt, toen had ik gezegd: neem op die data vrij, we zorgen voor een oppas en ik ga een leuk weekendje regelen. Voor de grap zei ik steeds dat we naar een hotel in een dorpje verderop zouden gaan, waarop zij dacht: jaja, heus niet. Maar het werd zo’n running gag dat ik er écht iets mee moest doen."

Trui: New Amsterdam via de Bijenkorf

Eenmaal onderweg stopt Simon bij dat hotel, waarop Annemarie van ongeloof de slappe lach krijgt. Een prima locatie verder, maar Simon had simpelweg voor hoge verwachtingen gezorgd bij z'n lief. Gelukkig ligt er nog een verrassing in het verschiet...

"Terwijl wij koffie gingen drinken, pakte de receptionist onze koffers en bracht ze zoals afgesproken naar een plek in het weiland achter het hotel waar even later een helikopter zou landen. Met die helikopter zijn we naar een hotel in Friesland gevlogen. Dat was wel de uitschieter, hoor.” Aww!

Dankbaar

Al met al zit Simon au moment goed in z'n vel. Zo heeft hij de afgelopen tijd flink aan zichzelf kunnen werken tijdens meerdere retraites, houdt hij er bewust verschillende gezonde gewoontes op na, en heeft hij naar eigen zeggen 'een frissere kijk op het leven'.

Wanneer we hem vragen wat hij ziet als hij in de spiegel kijkt, vat Simon kort maar krachtig samen: "Een tevreden iemand die elke dag blijft leren. Ik heb fouten gemaakt, maar ik ben dankbaar voor waar ik nu sta. Het leven is een reis en ik ben nog lang niet uitgeleerd."

Dit artikel is deel van een uitgebreid interview met Simon uit Beau Monde's maart-editie. In dit nummer vind je bovendien interviews met Jennifer Hoffman, Leco van Zadelhoff, Carolina Dijkhuizen, Lone Roosendaal, Hans Klok en Marjan Strijbosch. Nu in de winkels én natuurlijk verkrijgbaar via Tijdschrift.land!

Celebrity
  • Beeld: Feriet Tunc | Styling: Pascalle Swinkels