/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2F2025%2F03%2FsEFqjc7uhCp5QC1741343074.jpg)
Met hun rossige koppies hebben prins Archie en prinses Lilibet duidelijk de genen van hun vader meegekregen. Maar ook van hun moeder, Meghan Markle, nemen zij de nodige trekjes over. Nu de Sussex-spruiten mondjesmaat meer in beeld zijn, valt dit steeds meer op!
Familieklusje voor de Sussexes
Haz en Megs hielden hun kinderen lange tijd buiten beeld, maar nu Meghan steeds meer actief is op sociale media – want je bent een business babe of je bent het niet, hè – zien we dat de Sussexes voorzichtig aan hun kids de show laten stelen.
Zo ook in een recente video op Meghan's Instagram-account, waar te zien is hoe ze samen met vriendinnen Kelly McKee Zajfen en Clare Waight Keller koekjes staat te bakken.
"Wanneer je huisgemaakte jamkoekjes een family affair worden", schrijft Megs bij de video. In de beelden is namelijk te zien dat de kleine Archie en Lili ook hun steentje bijdragen aan de zandkoekjes. Op een opstapje, weliswaar, omdat anders die enthousiaste kleine handjes niet bij het aanrecht kunnen, maar dat mag de pret niet drukken!
Zo moeder, zo dochter
Bovendien valt in de twee tellen dat Lilibet in beeld is, meteen op dat zij een subtiele gewoonte van haar moeder heeft overgenomen. Zo is Meghan natuurlijk de queen van de lage knot. Tussen glamoureuze losse lokken en een strak chignon in, perfect passend bij haar karakter – we hebben Megs door de jaren heel regelmatig met een moeiteloos chique messy bun gespot.
Dat de kleine Lili nu ook al met zo'n los knotje in haar lange lokken wordt gespot, zal dan ook vast geen toeval zijn!
Spotlights
Dat we júist nu steeds meer van Archie en Lilibet te zien krijgen, is volgens de experts geen toeval. Volgens koningshuisexpert Jennie Bond is dit een strategische zet: "Juist doordat we maar zelden een glimp van de kinderen opvangen, maakt dat ze des te interessanter voor het publiek. En dat betekent dat elke video waarin ze wél verschijnen, extra veel aandacht krijgt – wat commercieel gezien waardevol is", legt ze uit.
Ze verwacht bovendien dat we de prins en prinses op den duur nóg vaker gaan zien. "Vroeg of laat gaan ze zelf duidelijkere foto's van de kids posten", voorspelt ze. "Anders loop je het risico dat paparazzi hen blijven achtervolgen totdat ze krijgen wat ze willen – omdat ergens ter wereld altijd wel een krant of tijdschrift bereid is die foto’s te kopen."
Hopelijk betekent dit dat we de komende tijd nog veel meer schattige foto's vanuit de Montecito-keuken kunnen verwachten!
- Hello! Magazine
- NL Beeld