Glamour met een knipoog

Déze witte HEMA-wijn van €8 gaat viraal – en wij begrijpen wel waarom

Een frisse topwijn van een beroemde wijnfamilie, gewoon bij de HEMA? Het bestaat! Dít virale zomerse pareltje wil je proeven voor ’ie is uitverkocht....

We ontvangen mogelijk commissie via links op deze pagina, maar we raden alleen producten aan waar wij als redactie achter staan.
wijn

Betaalbare wijn van HEMA nu razend populair

Een verfijnde witte wijn met aroma’s van jasmijn en peer – die smaakt als kwaliteitswijn, en dat gewoon uit het schap van de HEMA. Je verwacht het misschien niet, maar volgens TikTok is de HEMA een verrassend goede plek voor lekkere wijn tegen een klein prijsje.

Les Animals Ours Blanc

TikTokker @Pepijn.Wijn – een echte wijnkenner – tipt zijn volgers regelmatig over betaalbare pareltjes uit binnen- en buitenland. Zijn nieuwste favoriet? De Les Animals ours blanc wijn, gemaakt door de wereldberoemde wijnfamilie Perrin.

"Ik moet zeggen, je moet af en toe goed zoeken bij de HEMA, maar déze, met goed weer, top – niks meer aan doen", zegt hij over de wijn in kwestie. "Ik had de rode wijn al eens aangeraden, maar ook de witte wijn van hen voor slechts acht euro is gewoon heel goed gemaakt voor dat geld", stelt hij.

Wat maakt deze wijn zo bijzonder?

De wijn is een blend van vijf druivensoorten en heeft een levendige, minerale afdronk. Het beschikt over geurige tonen van jasmijn, meidoorn en sappige peer, aangevuld met een hint van bloedsinaasappel en een subtiel bittertje. Fris, fruitig en ideaal voor een warme zomeravond!

"Het is vooral gefocust op het fruit. Het heeft gewoon de classic citroen en limoen, maar ook een beetje meloen en peer", legt hij vervolgens uit. "De wijn is licht, droog, fris, chill en perfect voor zijn prijs", aldus Pepijn.

Les Animals ours blanc 0.75L

Enne, mocht deze parel tijdelijk uitverkocht zijn (nu die viraal gaat), dan zijn er ook uitstekende rode alternatieven in het HEMA-assortiment.... Minstens zo fris en fruitig, volgens Pepijn. Cheers alvast!

Lifestyle
  • TikTok @pepijn.wijn, JAN Magazine
  • Adobe Stock