Eerste beelden van 7e seizoen Gooische Vrouwen
Vorig week schreven we al dat er ein-de-lijk een datum bekend was voor het zevende seizoen van de populaire serie Gooische Vrouwen. En nu worden we getrakteerd op een gloednieuwe teaser voor de aankomende afleveringen!
Hoewel we maar 30 seconden van het nieuwe seizoen te zien krijgen, belooft dit nu alweer héél veel goeds. Zoals altijd staan ze weer garant voor een hoop drama, glamour én humor. Zo zien we onder meer dat Martin Morero (Peter Paul Muller) het flink aan de stok krijgt met Cheryl en dat Anouk tijdens een wel héél steamy moment met Tom Blaauw (Daniël Boissevain) wordt betrapt. Oeh la la!
Terugkeer van Gooische Vrouwen
Vorig jaar werden we gigantisch verrast toen de serie Gooische Vrouwen na een pauze van maar liefst vijftien (!) jaar terugkeerde op de buis. Het zesde seizoen was direct weer een daverend succes en de serie werd dan ook direct verlengd voor nóg een reeks afleveringen.
In gesprek met Beau Monde verklapte Linda de Mol al wat volgens haar het geheim is achter het succes van Gooische Vrouwen. "In de eerste plaats natuurlijk de karakters. Iedereen heeft stiekem wel een favoriet. En er zijn ook hele leuke mannenrollen, waardoor de mannen het ook leuk vinden om mee te kijken. Denk aan Martin Morero, Yari en dokter Rossi bijvoorbeeld." Ook de humor is uiteraard een cruciaal element. Want, zoals Linda zegt: "Er zijn nog weinig dingen op televisie waar je om kan lachen."
Daarnaast is er nog één belangrijke factor die niet onderschat moet worden: de vriendschap tussen de vrouwen. "De vriendschap die we in de serie hebben, maar vooral ook de vriendschap die we in het echt hebben. Die straalt er absoluut in door", aldus de actrice.
Wat kunnen we verwachten van Gooische Vrouwen seizoen 7?
Volgens regisseur Will Koopman belooft dit seizoen weer veel humor. Tijdens de opnames moest ze regelmatig zo hard lachen dat de tranen over haar wangen liepen, geeft ze eerlijk toe. "In de montage zie ik ook dat de editors heel hard moeten lachen", vertelt ze verder. Dat klinkt veelbelovend!
Het zevende seizoen van Gooische Vrouwen is vanaf 19 oktober wekelijks te zien op Videoland en verschijnt op 2 november ook bij SBS6. Zet dus de popcorn en de bubbels maar klaar, trek je meest glamoureuze kleedje aan en ga er goed voor zitten!