Het was al even bekend dat Patricia Paay en Robbert Hinfelaar uit elkaar zijn, maar nu komt er wat meer duidelijkheid over het hoe en waarom. In gesprek met Shownieuws deelde Robbert openhartig wat er speelde. Geen ruzies of schandalen, wél moeilijke keuzes.
'De liefde was op'
Robbert steekt het niet onder stoelen of banken: “Er was gewoon niet genoeg liefde meer om samen te blijven.” Geen heftige breuk, maar gewoon… het werkte niet meer. Toch spreekt hij met warmte over hun tijd samen. “We hebben veel meegemaakt, ook dingen die niet altijd leuk waren, maar ik kijk terug op een mooie tijd.”
Patricia's ongeluk
Eerder verklapte Patricia al dat haar gezondheid ook een rol had gespeeld bij het moeilijke besluit. Ze kreeg te maken met serieuze gezondheidsproblemen na een nare val, waarbij ze een hersenschudding en rugklachten opliep. “Dat laatste ongeluk heeft alles in een stroomversnelling gebracht. Daardoor wonen we nu al apart en is de scheiding in diezelfde periode, vlak voor de zomer, rondgemaakt. Mijn gezondheid was de druppel, een scheiding noodzakelijk", verklapte ze destijds.
Door haar ongeluk was het voor Patricia niet meer te doen om in haar appartement in Rotterdam te blijven, en verhuisde zij naar een gelijkvloerse woning. Robbert bleef wél in hun appartement.
Geruchten? Ja, die zijn er altijd
En dan zijn er natuurlijk altijd die praatjes die rondgaan. Robbert reageert daar nuchter op: “Natuurlijk hoor ik ook wel verhalen dat ik een andere vriendin zou hebben, maar daar is absoluut geen sprake van.” Duidelijke taal! Geen andere vrouw, geen geheime romance, gewoon het einde van een relatie.
Terug naar de rust
Robbert vertelt ook dat het even wennen is om niet meer in de spotlights te staan. Aan de zijde van Patricia had hij daar natuurlijk volop mee te maken. “Dat is best wel lastig, wanneer je dat niet gewend bent,” zegt hij eerlijk.
De twee kunnen het in elk geval nog goed met elkaar vinden. Zo deelt Robbert dat ze als vrienden uit elkaar zijn gegaan. Bovendien blijft hij erg betrokken bij zijn ex via hun hondjes. "Natuurlijk mist Patricia deze, maar ik ga regelmatig met de hondjes naar Patricia toe." Zo kan het dus ook!
- Shownieuws
- NL Beeld