Hij een personal trainer en bodyguard, zij een stralende ster met een dijk van een stem die een pittige periode heeft doorgemaakt. Klinkt als het begin van een heerlijke romantische film, toch? Voor Glennis Grace en haar vriend Eddy Reijner is deze romance werkelijkheid geworden. En nu? "Hopelijk een baby!"
Dit artikel is deel van een interview met Glennis en Eddy uit de nieuwste Beau Monde. Vanaf donderdag in de winkels én verkrijgbaar via Tijdschrift.land!
G: "Klopt, ik mocht spelen in het derde seizoen van Sleepers, dat inmiddels te zien is op Videoland. Ik ben hierin de vrouw van een criminele leider en wilde een beetje fit worden voor de rol, dus kwam ik terecht bij Eddy, die als personal trainer werkt. Ik was meteen onder de indruk toen ik Ed zag en dacht: oh god, gaat hij me les geven? De klik was er ook vanaf het allereerste moment."
E: "Ik voelde dat ook, maar je wilt je klanten natuurlijk wel een beetje professioneel benaderen. Het is niet de normale gang van zaken om met hen te gaan flirten, dat zou mijn reputatie kunnen schaden. Alles wat ik wilde, was een veilige plek voor haar creëren om te trainen."
E: "Nee, ik heb dat vanuit de media allemaal niet meegekregen en ik ben haar ook niet gaan googelen. Je wilt sowieso niet inhaken op wat je weet over iemand, maar elke nieuwe klant open benaderen."
G: "Mensen kwamen naar hem toe en zeiden: 'Train je haar? Zij is echt een moeilijk mens, heel arrogant.'"
E: "Ik heb daar nooit naar geluisterd, ik ga liever uit van mijn eigen bevindingen. Ik vond het juist leuk dat ze me zelf dingen vertelde, zodat ik op basis daarvan mijn mening kon vormen."
Glennis, Tony... En Eddy?
Naast hun trainingen gaan Glennis en Eddy steeds vaker samen lunchen, en zo ontstaat er een bijzondere vriendschap. Bovendien leert Eddy ook Glennis' zoon Tony kennen, aan wie hij bokstraining geeft. "Je wordt dan een soort vertrouwenspersoon voor de hele familie", blikt Ed terug.
Naast zijn band met Tony, gaat Eddy ook voor Glennis werken als bodyguard en tourmanager. Het is duidelijk dat de twee dol op elkaar zijn, maar toch duurt het nog even voor de vonk definitief overspringt.
G: "Haha ja, net zoals in The Bodyguard, daar hebben we later nog vaak opmerkingen over gekregen. Ik wist vanaf de eerste dag al: deze moet blijven. Toch heeft het nog een maand of vier geduurd voordat we echt iets kregen, in de tussentijd waren we gewoon vrienden."
E: "Ik had een boksevenement en daar hing het al een beetje in de lucht. Toen ik naast haar ging zitten, leunde ze met haar arm op mijn been – ze dacht eerst dat het de stoel was – en we zeiden er allebei niets van."
G: "Het voelde heel goed en ik merkte ook aan hem dat hij het allemaal wel leuk vond. En toen gingen we op maandag weer lunchen en trok hij me ineens naar zich toe, terwijl we nooit aanrakerig waren geweest. Ik dacht: wat gebeurt hier, is dit dan het begin? Die avond heeft hij me voor het eerst gekust, bij mij thuis."
E: "Het was heel filmisch. Ik merkte dat ze iets zenuwachtiger was dan normaal, dus op een gegeven moment zei ik: 'Kom eens hier', en toen heb ik haar op het keukenblad gezet en gezoend."
G: "Eigenlijk ging dat heel erg vanzelf. We hielden het in eerste instantie nog een beetje voor onszelf. Op een avond vroeg ik aan Tony: 'Vind je het goed dat Ed langskomt', en hij zei: 'Ja natuurlijk.' We zaten naast elkaar aan de eettafel en ik zat stiekem een beetje met mijn voet tegen Ed's been aan. Waarop Tony zei: 'Mam, je mag gewoon je voet op zijn been leggen, hoor.'"
E: "Ik werd meteen knalrood. Maar het was wel fijn om te merken dat het voor Tony goed was zo. Hij was zelfs de eerste die vroeg: 'Wanneer kom je bij ons wonen?'"
G: "Ik denk dat Tony ook wel ziet dat ik door Ed veel meer rust in mijn hoofd heb gekregen. En het is fijn dat er nu ook iemand in huis is die een soort van overwicht heeft. Sinds Ed er is, merk ik dat Tony zelf ook veel rustiger is geworden."
Vertrouwen en kwetsbaarheid
Naast die rust kunnen de twee ook veel van elkaar leren, verklappen ze aan Beau Monde. Zo deelt Glennis dat ze dankzij Eddy een beetje door haar 'mensenschuwe' schild durft te breken. Ed deelt op zijn beurt dat hij bij Glennis een stukje kwetsbaarheid durft te laten zien.
En dat leeftijdsverschil van 15 jaar? Dat maakt ze dus he-le-maal niks uit. "Ik heb juist voor het eerst ‘t gevoel dat ik in een heel volwassen relatie zit", deelt Glennis. Ha!
G: "We wonen nu samen in mijn huis, maar zijn al een stapje verder aan het kijken, want het is wel onze droom om met z’n tweeën een huis te kopen. Verder willen we nog veel reizen samen. En ja, we zouden ook heel graag nog een kindje willen."
E: "Ik had nooit eerder een kinderwens, maar met haar wil ik het wel."
G: "Ik weet natuurlijk niet of het er nog in zit, want ik ben 47 en zomaar vanzelf zwanger worden kan ik al een lange tijd niet meer. Maar we zijn wel aan het checken of het met een beetje hulp nog lukt. We gaan geen hele IVF-trajecten doen, het moet geen struggle worden, maar wie weet..."