Zien: alle celebrity Halloween kostuums

Halloween is hét moment om flink uit te pakken met je kostuum.

Lees ook

Halloween is hét moment om flink los te gaan met je kostuum. De celebs doen elk jaar weer hun best en pakken groots uit met hun outfits. Benieuwd hoe de sterren eruitzagen? Kijk mee!

John Legend en Chrissy Teigen

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door John Legend (@johnlegend) op

Heidi Klum

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Heidi Klum (@heidiklum) op

Joe Jonas 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door J O E J O N A S (@joejonas) op

Kylie Jenner en vriendinnen

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Kylie (@kyliejenner) op

Kylie Jenner en Stormi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Kylie (@kyliejenner) op

De Kardashian-Jenner zussen

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Kim Kardashian West (@kimkardashian) op

Saint, Reign, North en Penelope 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Kim Kardashian West (@kimkardashian) op

Kendall Jenner

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Kendall (@kendalljenner) op

Kourtney Kardashian

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) op

Winnie Harlow 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) op

Zoe Kravitz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) op

Ariel Winter

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door ARIEL WINTER (@arielwinter) op

Cindy Crawford, Rande Gerber en George Clooney

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Cindy Crawford (@cindycrawford) op

Kaia Gerber

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Kaia (@kaiagerber) op

Beyoncé en JAY-Z

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Beyoncé (@beyonce) op

Ciara en familie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Ciara (@ciara) op

Vanessa Hudgens

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) op

Wiz Khalifa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Wiz Khalifa (@wizkhalifa) op

Mariah Carey

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Mariah Carey (@mariahcarey) op

Justin Timberlake en Jessica Biel 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Justin Timberlake (@justintimberlake) op

Camila Mendes en Lili Reinhart

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door camila mendes (@camimendes) op

Gigi Hadid 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Gigi Hadid (@gigihadid) op

Bella Hadid

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door ? (@bellahadid) op

Rita Ora

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door RITA ORA (@ritaora) op

Hilary Duff en Matthew Koma 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Hilary Duff (@hilaryduff) op

Adriana Lima

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Adriana Lima (@adrianalima) op

Jessica Simpson

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Jessica Simpson (@jessicasimpson) op

Gisele Bundchen

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Gisele Bündchen (@gisele) op

BRON: BEELD, INSTAGRAM

Laatste nieuws

Zie ook