Zo vierden de celebs kerst

Zo vierden de celebs kerst. De heerlijkste tijd van het jaar is weer voorbij. Hebben jullie nog wel ruimte overgelaten v...

Lees ook

Zo vierden de celebs kerst. De heerlijkste tijd van het jaar is weer voorbij. Hebben jullie nog wel ruimte overgelaten voor de oliebollen? Benieuwd hoe de celebs de kerstdagen doorkwamen? Eerder zagen we al hoe prachtig de kerstbomen van de BN’ers eruit zagen, maar we zijn natuurlijk erg nieuwsgierig naar de leukste kiekjes van deze kerstdagen.

Taylor Swift

Samen met haar knappe broer Austin en liefje Calvin maakt ze een sneeuwpop. Ook trekt ze een errug leuk pakje aan. Cute!

Really proud of ourselves over here.

Een foto die is geplaatst door Taylor Swift (@taylorswift) op

You used to call me on my elf phone. Een foto die is geplaatst door Taylor Swift (@taylorswift) op

Kardashians

Zoals we weten zijn de Kardashians, dé over de top kerstfamilie. See for yourself. (FYI: de onesies van Khloé & co zijn ontworpen door Katy Perry… Cool he?)

Merry Christmas everybody! Good night!

Een foto die is geplaatst door Kim Kardashian West (@kimkardashian) op

momma’s house CHRISTMAS

Een foto die is geplaatst door Kendall Jenner (@kendalljenner) op

Selena Gomez

Step aside JB, dit is de grote liefde van Selena.

I promise I have the biggest family. But my pride and joy lives with this one right here.. Aiden

Een foto die is geplaatst door Selena Gomez (@selenagomez) op

Nicolette van Dam

Een dikke kerstkus op de babybuik van Chantal Bles!

Een foto die is geplaatst door Nicolette van Dam (@nicolettevandam1) op

Krijgen we een kerstbaby? ?? #spannend

Een foto die is geplaatst door Nicolette van Dam (@nicolettevandam1) op

Nikkie Plessen

De modeontwerpster zoekt de zon op (en terecht want het weer in Nederland, daar heb je net niks aan)… Dubai it is!

Wishing you all a season full of joy and happiness Greetings from #Dubai ?? #family #holiday #NIKKIE Een foto die is geplaatst door Nikkie Plessen (@nikkieplessen) op

Merry Christmas #Christmas #holiday #Dubai #Santa

Een foto die is geplaatst door Nikkie Plessen (@nikkieplessen) op

Sophia Vergara

Net als met haar bruiloft, pakt de actrice ook flink uit met kerst.

@marianalvergara Een foto die is geplaatst door Sofia Vergara (@sofiavergara) op

Done!! Een foto die is geplaatst door Sofia Vergara (@sofiavergara) op

 

Gigi Hadid

Sweat pants, hair tied, chillin’ with no make-up. Zo doet Gigi dat met haar sista Bella.

Merry Christmas from us 🙂 Een foto die is geplaatst door Bella Hadid (@bellahadid) op

Laatste nieuws

Zie ook